Hieronder vindt u een overzicht van onze Brandstof & uitlaat systemen . Deze Brandstof & uitlaat systemen kunt u online via onze webshop bestellen

Resultaat 1–36 van de 44 resultaten wordt getoond

cetaanboost diesel additief Ceratech CB151 250ml

Artikelnummer: 267501

10.50
Ceratech Cetaanboost is een hoogwaardig dieseladditief dat het cetaangetal verhoogt met 2 tot 5 punten. Ceratech Cetaanboost verbetert de ontbrandingskwaliteit van diesel. Eigenschappen: Verbetert de verbranding en ontsteking. Zorgt voor een hoger motorrendement. Vochtverdrijvend. Verbetert het vermogen van de motor en de acceleratie. Geeft het gaspedaal een beter respons. Voorkomt "kloppen". Vermindert een "koude start". Reinigt het brandstofsysteem. Vermindering van uitlaatgassen. Gebruiksaanwijzing: Ceratech Cetaanboost is geschikt voor elk type dieselmotor, ook met katalysator en roetfilter. Een dosering van 250 ml is voldoende voor 1 tankinhoud en uitsluitend geschikt voor dieselmotoren.

diesel bacterie killer Ceratech EN590

Artikelnummer: 267500

29.50
Ceratech Bacteriekiller is een anti-bacterieel product voor vaar- en voertuigen die aangedreven worden door EN590 diesel. Dit product bevat Acticide CMG wat bacteriën doodt en de groei hiervan voorkomt. Gebruiksaanwijzing: Voor het gebruik in de brandstoftank van vaar- en voertuigen kan het product handmatig worden toegevoegd. De dosering hangt af van de totale inhoud van de brandstoftank. Voeg bij lichte vervuiling 10 ml bacteriekiller toe, per 100 liter brandstof. Voeg bij zware vervuiling 25 - 50 ml bacteriekiller toe, per 100 liter brandstof.

diesel fuel supplement algendoder 25l

Artikelnummer: 015605

345.00
Een diesel toevoeging om algvorming in de brandstoftank te voorkomen. inhoud: 25l

Dieselolie beveiliger B60

Artikelnummer: 015389

79.95

Tanksafe universeel hoge kwaliteit B60

Fuelsave universeel voor tankhals Ø60mm bajonet. De antidiefstal blokkering van "Fuel Save" is de doeltreffende manier om uw waardevolle brandstof te beschermen, waardoor men niet door middel van overhevelen, noch door inslag met een metalen voorwerp, toegang tot de brandstoftank kan maken.

dieselolie beveiliger B60 SCANIA schroef/schroef

Artikelnummer: 207305

97.75

TankSafe tankbeveiliging Scania

Fuelsave, Fuel-save Scania  schroef/schroef Deze dieselolie diefstalbeveiliging is speciaal voor Scania brandstoftanks met schroefhals Ø60mm. Bij deze Fuelsave kan de bestaande schroeftankdop ook weer op de fuelsave worden gemonteerd. Scania R-serie (2010-2012) Scania R-serie (2004-2010) Scania G-serie (2010-2012) Scania G-serie (2004-2010) Scania P-serie (2010-2012) Scania P-serie (2004-2010)

dieselolie beveiliger B80

Artikelnummer: 266014

39.75

TankSafe tankbeveiliging B80

Fuelsave Tanksave Fuel-save te gebruiken voor alle brandstoftanks met een B80mm tankhals zoals de merken: DAF, MAN, Mercedes, Iveco, Renault. materiaal: staal verzinkt. eenvoudige montage door het omslaan van twee stalen lips in de tank. De antidiefstal blokkering van "Fuel Save" is de doeltreffende manier om uw waardevolle brandstof te beschermen, waardoor men niet door middel van overhevelen, noch door inslag met een metalen voorwerp, toegang tot de brandstoftank kan maken.De "Fuel Save"-blokkering verhindert tevens het overhevelen van brandstof door de bestuurder van het voertuig zelf, omdat deze blokkering ook bij een volle tank zijn bescherming biedt. Met de "Fuel Save"-blokkering kan je je wagen met vertouwen achterlaten, op parking , langs de weg enz,.....,

Dieselolie beveiliger B80 laag universeel

Artikelnummer: 266015

82.50

Tanksafe universeel model hoge kwaliteit laag B80

Fuelsave, Fuel-save . O.a. voor DAF/ MB / MAN / Renault / Volvo / Iveco  

fuel save neck it lowdeck (laag) B80mm model Daf/Mercedes/MAN/Iveco

Artikelnummer: 925027

105.00

Brandstoftankbeveiliging

snelle montage geen Lijmen geen Boren geen schade aan Tank Nek getest tot 120 liter/min bajonet & Screw Fittings Beschikbaar verwisselbaar tussen voertuigen bestand tegen aanvallen. Fuelsave Tanksave Fuel-save te gebruiken voor alle brandstoftanks met een B80mm tankhals zoals de merken: DAF, MAN, Mercedes, Iveco, Renault. materiaal: staal verzinkt. De antidiefstal blokkering van "Fuel Save" is de doeltreffende manier om uw waardevolle brandstof te beschermen, waardoor men niet door middel van overhevelen, noch door inslag met een metalen voorwerp, toegang tot de brandstoftank kan maken.De "Fuel Save"-blokkering verhindert tevens het overhevelen van brandstof door de bestuurder van het voertuig zelf, omdat deze blokkering ook bij een volle tank zijn bescherming biedt. Met de "Fuel Save"-blokkering kan je je wagen met vertouwen achterlaten, op parking , langs de weg enz,.....,

Justice Brothers JB DFT/77CP DIESEL FUEL TREAT

Artikelnummer: 267053

19.50
Reinigt verstuivers en verbrandingsruimte. Vermindert roetuitstoot. Absorbeert water in het brandstofsysteem. Vookomt corrosie. Ook geschikt voor auto's met roetfilter, commonrail- en pompverstuiversystemen. Brandstof blijft na toevoeging van Diesel. Fuel Treatment voldoen aan EN590 norm.

Justice Brothers JB diesel fuel supplement algendoder 946ml

Artikelnummer: 265941

29.50
Reinigt verstuivers en verbrandingsruimte. Vermindert roetuitstoot. Absorbeert water in het brandstofsysteem. Voorkomt corrosie en algvorming. Tevens geschikt voor auto's met roetfilter, pompverstuiver en commonrail. JB DFS/77AP UN1993

Justice Brothers JB RSL/2 Radiateur Lekstop

Artikelnummer: 266585

16.75
Stopt kleine lekkages van het koelsysteem Mengt met alle soorten koelvloeistoffen Smeert de waterpomp Voorkomt roest en ketelsteen Verstopt het koelsysteem niet.

octaanboost benzine additief Ceratech OB150 250ml

Artikelnummer: 267517

10.75
Ceratech Octaanboost is een hoogwaardig benzine-additief dat het octaangetal verhoogt met 2 tot 5 punten. Ceratech Octaanboost verhoogt de klopvastheid van benzine, voorkomt het pingelen van de motor en bevat geen lood of andere zware metalen Eigenschappen: Voorkomt slijtage aan klepzitting en uitlaatkleppen. Vermindert brandstofverbruik. Verhoogt de levensduur van het gehele systeem. Verbetert het starten van de motor. Lagere uitstoot door betere verbranding. Geschikt voor alle benzinemotoren, incl. tweetaktmotoren. Gebruiksaanwijzing: Ceratech Octaanboost is geschikt voor alle typen benzine. Een dosering van 250 ml op 50 liter geeft het beste resultaat. Dit product is voldoende voor 1 tankinhoud en uitsluitend geschikt voor benzinemotoren.

opvoerpomp Bosch

Artikelnummer: 125017

79.75
Bosch 0 440 008 007 Bosch 0440008007  
DAF 229367
Fiat 00768702
Fiat 01173764
Fiat 71105310
Fiat 74061644
Fiat 75204008
Fiat 79026637
Iveco 00768702
Iveco 01173764
Iveco 117 3764
Mercedes-Benz 0010916701
Renault 0025835028
Renault 00 25 838 028
Scania 211005
Scania 523260
Volvo 243083
ZG ZG.10390-0008

tank – vulhals staal B80

Artikelnummer: 266243

15.50

Vulhals staal bajonetsluiting B80 50mm hoog

buitendiameter: Ø105mm binnendiameter: Ø80mm hoogte: 50mm materiaal: staal blank    

tankband rubber 55mm breed olie/vloeistof bestendig

Artikelnummer: 207601

8.95

Tankbandrubber per meter.

breedte totaal: 55mm breedte tussen opstaande randen: 46mm hoogte inclusief opstaande rand : 7mm voorzien van 2 opstaande randen. olie/vloeistof bestendig!

tankband rubber 80mm breed olie bestendig 10mtr

Artikelnummer: 437301

105.00

afmeting: 80mm breed 4mm dik prijs per 10 meter tankbandrubber

olie/vloeistof bestendig!

tankdop 60mm Belucht RVS incl. slot

Artikelnummer: 997431

17.50

Tankdop met slot, belucht B60

binnendiameter: Ø 58mm buitendiameter: Ø 83mm geleverd met 2 x sleutel.

tankdop 80mm Belucht rvs incl. slot

Artikelnummer: 997434

15.50

Tankdop met slot, belucht B80 universeel/DAF/MAN/VOLVO/IVECO/MB/Renault

binnendiameter: Ø 77mm buitendiameter: Ø 108mm voorzien van 2 x sleutel

tankdop 80mm belucht RVS zonder slot

Artikelnummer: 997432

10.75
tankdop B80 belucht binnendiameter: Ø 77mm buitendiameter: Ø 108mm

Tankdop adblue DAF/Mercedes

Artikelnummer: 665399

19.95

AdBlue tankdop, onbelucht B40 zonder slot

adblue tankdop belucht voor montage op DAF / MERCEDES B40 , DIN 70070 Ø40mm

Tankdop Adblue o.a. voor Scania

Artikelnummer: 996438

22.50
Adblue tankdop B60 met slot en 2 x sleutel. Scania 1759435 Scania P-serie (2004-2010) Scania R-serie (2010-2012) Scania R-serie (2004-2010) Scania G-serie (2010-2012) Scania G-serie (2004-2010) Scania P-serie (2010-2012)

tankdop Adblue Ø 40mm belucht incl. slot

Artikelnummer: 266521

17.95

Adblue tankdop afsluitbaar met ventilatie Ø40mm incl. 2 x sleutel.

MAN 81.15402.6027 / 81154026027

Mercedes-Benz 000 470 4405 / 0004704405

Mercedes-Benz 001 988 1860 / 0019881860

VW 2V5 131 973 A

tankdop Adblue Ø60mm belucht incl. slot

Artikelnummer: 266222

19.50

Adblue tankdop afsluitbaar met ventilatie, diameter Ø60mm incl. 2 sleutels.

tankdop Adblue Scania schroef

Artikelnummer: 436697

12.75
adblue tankdop model Scania schroefdop Scania 1918345

Tankdop Adblue Volvo zonder slot

Artikelnummer: 996475

31.75
tankdop ADBLUE Volvo zonder slot. diameter: Ø60mm
Volvo 20926021
ZG ZG.10550-0008

Tankdop Adblue voor MAN/MB/VW

Artikelnummer: 435143

39.75

diameter Ø40mm

Tankdop Adblue met slot, belucht B40

MAN 81.15402.6027
Mercedes-Benz 000 470 4405
Mercedes-Benz 001 988 1860
VW 2V5 131 973 A
ZG ZG.10547-0008

tankdop B40 belucht

Artikelnummer: 266010

11.70
tankdop belucht buitendiameter: Ø 61mm binnendiameter: Ø 38mm

Tankdop B40 belucht met slot

Artikelnummer: 435165

38.75
tankdop belucht met slot en 2 x sleutel buitendiameter: Ø 61mm binnendiameter: Ø 38mm

tankdop B50 belucht

Artikelnummer: 206702

16.95
tankdop B50 belucht, staal verzinkt. buitendiameter: Ø 67mm binnendiameter: Ø 47mm