Hieronder vindt u een overzicht van onze ruitenwisserdelen. Deze ruitenwisserdelen kunt u online via onze webshop bestellen.

Toont alle 30 resultaten

ruitenwisser stangset Scania 4/P/G/R/T-serie

Artikelnummer: 437253

77.50

wisserstangset Scania

Scania 1337957

Scania 1337958

Scania 1525888

Scania 1525890 

DT 1.32260

Ruitenwisserblad + sproeier SWF 700mm model Scania/Mercedes

Artikelnummer:

21.50

Ruitenwisserblad SWF 700mm/28" sproeier

SWF 132705 Wisserblad met sproeigalerij gemonteerd op wisserblad - Producttype: Das Original - Toepassing: MERCEDES-BENZ Actros MP4 (Euro 5 / 6) (10/11 ->) MERCEDES-BENZ Antos (09/12 ->) SCANIA P, R, T (2004 ->) VOLVO FH / FH 16 (Euro 6) (03/13 ->) - Aantal: x1 - Lengte in mm: 700 - Lengte in Inch.: 28 - Adapter: T7
Truckmerk: Scania/Mercedes-Benz/Volvo
Trucktype:
Mercedes Actros (2011-2019) Mercedes Antos (2012-2020) Volvo FH (2013-2019) Volvo FM (2013-2016)
Scania P-serie vanaf 2005
Scania R-serie vanaf 2005
Scania T-serie vanaf 2005
Scania S-serie vanaf 2017

ruitenwisserblad 500mm

Artikelnummer: 996640

12.75

Ruitenwisserblad Bosch 500mm/20"

Truckmerk
DAF MAN Renault
Trucktype
DAF 45 DAF 55 MAN L2000 MAN M2000L Renault R
Lengte:500 mm
Inch:20"
Haak: 9 x 4 mm

ruitenwisserblad 550mm model DAF XF105 / XF106

Artikelnummer: 996652

13.95

Ruitenwisserblad Bosch 550mm/22"

Truckmerk
DAF
Trucktype
DAF XF (2012-2017) DAF XF105 (2005-2011) DAF XF95 (2002-2005) DAF 95XF (1997-2002)
Lengte
550 mm
Inch
22"
Haak
9 x 4 mm

ruitenwisserblad 600mm DAF/MAN/MB/UNIV

Artikelnummer: 996650

17.95

Ruitenwisserblad Bosch 600mm/24" 12x4 MM

Truckmerk
MAN Mercedes
Trucktype
MAN F-serie MAN E-serie MAN M2000 Mercedes Atego Mercedes Econic
Lengte
600 mm
Inch
24"
Haak
12 x 4 mm

Ruitenwisserblad 700mm model MAN/SCANIA

Artikelnummer: 999661

19.75

Ruitenwisserblad SWF 700mm/28"

SWF 132704 met sproeier montage (overzetbaar).
Truckmerk
MAN Renault Scania
Trucktype
MAN TGX (2012-2016) MAN TGX (2005-2011) MAN TGS (2012-2016) MAN TGS (2005-2011) MAN TGM (2012-2018) MAN TGM (2004-2012) MAN TGL (2012-2018) MAN TGL (2004-2012) MAN TGA MAN TGL MAN TGM MAN TGS MAN TGX Euro 5 Cabine XXL MAN TGX Euro 6 Renault Magnum DXi (2006-2013) Renault Magnum Scania G-serie (2010-2012) Scania 4-serie
Lengte
700 mm
Inch
28"
Haak
12 x 4 mm

ruitenwisserblad 700MM o.a. Scania/MAN

Artikelnummer: 995530

17.50
Truckmerk
MAN Renault Scania
Trucktype
MAN TGX (2012-2016) MAN TGX (2005-2011) MAN TGS (2012-2016) MAN TGS (2005-2011) MAN TGM (2012-2018) MAN TGM (2004-2012) MAN TGL (2012-2018) MAN TGL (2004-2012) MAN TGA MAN TGL MAN TGM MAN TGS MAN TGX Euro 5 Cabine XXL MAN TGX Euro 6 Renault Magnum DXi (2006-2013) Renault Magnum Scania G-serie (2010-2012) Scania 4-serie
Lengte:700 mm
Inch: 28"
Haak:12 x 4 mm

ruitenwisserblad model DAF XF 550mm

Artikelnummer: 996658

13.75

Ruitenwisserblad Bosch 550mm/22"

Truckmerk
DAF
Trucktype
DAF XF (2012-2017) DAF XF105 (2005-2011) DAF XF95 (2002-2005) DAF 95XF (1997-2002)
Lengte
550 mm
Inch
22"
Haak
9 x 4 mm

ruitenwisserblad model Volvo FH4

Artikelnummer: 998875

19.75

Ruitenwisserblad Bosch 700mm/28"  + sproeier

Wisserblad met sproeigalerij gemonteerd op wisserblad - Producttype: Das Original - Toepassing: MERCEDES-BENZ Actros MP4 (Euro 5 / 6) (10/11 ->) MERCEDES-BENZ Antos (09/12 ->) SCANIA P, R, T (2004 ->) VOLVO FH / FH 16 (Euro 6) (03/13 ->) - Aantal: x1 - Lengte in mm: 700 - Lengte in Inch.: 28 - Adapter: T7
Truckmerk
Mercedes Volvo
Trucktype
Mercedes Actros (2011-2019) Mercedes Antos (2012-2020) Volvo FH (2013-2019) Volvo FM (2013-2016)
wisserblad + sproeier Volvo FH4. lengte: 700mm, 28" inch met sproeier-aansluiting. SWF 132705  

ruitenwisserblad model Volvo/MAN/IVECO 650mm

Artikelnummer: 996646

13.75

Ruitenwisserblad Bosch 650mm/26" 12x4 MM Haak

Voor o.a.: Ikarus, Irisbus, Iveco, Jonckheere, Kässbohrer, MAN, Mercede-Benz, Renault, Scania, Volvo.
Truckmerk
Iveco MAN Volvo
Trucktype
Iveco Eurocargo Iveco Eurotech Iveco Stralis MAN TGA MAN TGL MAN TGM MAN TGS Volvo FH Volvo FM Volvo FMX
Lengte
650 mm
Inch
26"
Haak
12 x 4 mm

ruitenwisserblad set model DAF/RVI/VOLVO TIR605, incl. sproeier

Artikelnummer: 999130

23.75

Ruitenwisserbladenset Bosch 600mm/24" + sproeier

SWF132602
Truckmerk
DAF Renault Volvo
Trucktype
DAF LF (vanaf 2013) DAF LF55 (2006-2012) DAF LF45 (2006-2012) DAF LF45 (2001-2006) Renault D (vanaf 2013) Renault Midlum (2006-2013) Volvo FL (2006-2013)
Lengte
600 mm
Toebehoren
Sproeier
Inch
24"
Haak
9 x 4 mm

ruitenwisserblad touringcar 1000mm SWF

Artikelnummer: 997851

32.50

Ruitenwisser SWF 1000mm/40" (bout)

klik-aansluiting SWF 132000 Wisserblad - Producttype: Das Original - Toepassing: IRISBUS Evadys IRISBUS Iliade (01/97 ->) JONCKHEERE Deauville MAN Lion's Star (2004 ->) - Aantal: x1 - Lengte in mm: 1000 - Lengte in Inch.: 40 - Adapter: 22/25/27

ruitenwisserblad touringcar 800mm SWF

Artikelnummer: 998202

29.75

Ruitenwisserblad SWF 800mm/32"

SWF 132801 Wisserblad - Producttype: Das Original - Toepassing: CAETANO Optimo IV (1996 ->) KÄSSBOHRER-SETRA U 80 (1980 ->) MAN NM 152 (1989 - 1997) SCANIA 110 (Omnicity, Ominilink) VAN HOOL T900 - Aantal: x1 - Lengte in mm: 800 - Lengte in Inch.: 32 - Adapter: N12 / N14 / N11 - Adapter: 25,2 / 25,2 / 16

ruitenwisserblad touringcar 900mm SWF

Artikelnummer: 996656

29.50

Ruitenwisser 900mm/36" (bout)

SWF 132900 Wisserblad - Producttype: Das Original - Toepassing: KÄSSBOHRER-SETRA S 328 DT (07/91 ->) MERCEDES-BENZ Tourino (2004 ->) NEOPLAN Centroliner VAN HOOL EOS 80, -90 - Aantal: x1 - Lengte in mm: 900 - Lengte in Inch.: 36 - Adapter: N15

Ruitenwissermotor 24V model Iveco/Renault

Artikelnummer: 265856

189.50

Wissermotor 24V IVECO/RENAULT

VALEO 579710
Iveco 09900333
Iveco 42535383
Iveco 42535712
Iveco 42536088
Renault 7701044526
Renault 7701050898
Renault 7701058169

Ruitenwissermotor 24v model MAN

Artikelnummer: 015167

97.50

Ruitenwissermotor MAN

SWF 405001
Trucktype
MAN TGX (2005-2011) MAN TGS (2005-2011) MAN TGM (2004-2012) MAN TGL (2004-2012)
MAN 81.26401.6132 / 81264016132
MAN 81.26401.6133 / 81264016133
MAN 81.26401.6135 / 81264016135
MAN 81.26401.6138 / 81264016138
MAN 81.26401.6139 / 81264016139
MAN 81.26401.6140 / 81264016140
MAN 81.26401.6141 / 81264016141
MAN 81.26401.6142 / 81264016142
MAN 81.26401.6143 / 81264016143
VW 2V5 955 113 /  2v5955113

Ruitenwissermotor 24V model Mercedes

Artikelnummer:

69.75

Ruitenwissermotor Mercedes 24V

Carraro 1265261
DAF 1522016
DAF 910423
Isuzu 2-38888 305-0
Isuzu 2-38888 372-6
Mercedes-Benz 001 820 1501 / 0018201501
Mercedes-Benz 001 824 1501 / 0018241501
Mercedes-Benz 001 824 3001 / 0018243001
Mercedes-Benz 002 820 3042 / 0028203042
Mercedes-Benz 003 820 2742 / 0038202742
Mercedes-Benz 003 820 4842 / 0038204842
Mercedes-Benz 003 820 5042 / 0038205042
Mercedes-Benz 004 820 1301 / 0048201301
Mercedes-Benz 004 820 6742 / 0048206742
Renault 50 01 826 864 / 5001826864
Scania 406629

Ruitenwissermotor 24V model Scania

Artikelnummer: 265838

79.95

Ruitenwissermotor 24v Scania

SWF 403885 Scania 1323405

ruitenwissermotor 24V model Scania P/G/R/T-SERIE

Artikelnummer: 265841

97.50

Ruitenwissermotor t.b.v. Scania 4/P/G/R/T serie

Bosch 0.986.337.209 Bosch 0986337209 4-polige stekker
Scania 1392755
Scania 1858661
Scania 2348384

ruitenwissermotor model DAF 24V

Artikelnummer: 015168

139.50

Ruitenwissermotor 24V DAF

SWF 403924
DAF XF (2012-2017)
DAF XF105 (2005-2011) DAF XF95 (2002-2005) DAF 95XF (1997-2002)
DAF 0097938
DAF 1209106
DAF 1254891
DAF 386253
DAF 97938
MAN 36.26401.6004 / 36264016004

ruitenwissermotor model Scania 24V

Artikelnummer: 015169

129.50

Ruitenwissermotor SCANIA 24V STEKKER 5-POLIG

Bosch 0.390.242.406 Bosch 0390242406 Scania 1318506