Hieronder vindt u een overzicht van onze Luchtvering en vering. Deze Luchtvering en vering kunt u online via onze webshop bestellen.

Resultaat 1–36 van de 82 resultaten wordt getoond

Filters

cabinebalg MAN F2000/TGA

Artikelnummer: 991061

69.50

Max. Lengte: 288| Min. Lengte: 252. Bevestiging Boven: 14 x 40| Bevestiging Onder:14 x 40mm

Deutz 0442 8784

MAN 81.41722.6028 / 81417226028

MAN 81.41722.6049 / 81417226049

MAN 81.41722.6052 / 81417226052

Steyr 814.17.22.6049

Steyr 814.17.22.6052

cabinebalg Mercedes Actros

Artikelnummer: 015577

110.00

cabinebalg+schokbreker voor Mercedes Actros voorzijde.

Sabo 895206

afmeting: 280-345mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Mercedes-Benz 942 890 0119 / 9428900119

Mercedes-Benz 942 890 2919 / 9428902919

Mercedes-Benz 942 890 6919 / 9428906919

cabinebalg Mercedes-Benz

Artikelnummer: 015575

149.50

cabineschokbreker met luchtbalg MB Actros

afmeting: 280-315mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Sabo 895205

Mercedes-Benz 942 890 0219 / 9428900219

Mercedes-Benz 942 890 6019 / 9428906019

Mercedes-Benz 943 890 3919 / 9438903919

cabinebalg Mercedes-Benz

Artikelnummer: 015576

89.50

cabinebalg + schokbreker MB Actros voorzijde.

afmeting: 300-353mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Sabo 895207

Mercedes Benz 942 890 5219 / 9428905219

cabinebalg model Scania

Artikelnummer: 015574

67.50
cabineschokbreker Scania Scania 1381903 Scania 1381905 Scania 1381919 Scania 1397393 Scania 1397395 Scania 1397397 Scania 1397399 Scania 1432081 Scania 1432082 Scania 1432083 Scania 1432084 Scania 1435852 Scania 1435853 Scania 1476415 Scania 2086674

cabinebalg model Scania

Artikelnummer: 015580

59.50

cabineschokbreker Scania

Scania 1349840

cabinebalg Renault

Artikelnummer: 015578

139.50

cabineschokbreker + balg Renault

SABO 895269

Renault 50 10 228 908 / 5010228908

Renault 50 10 269 674 / 5010269674

Renault 50 10 288 908 / 5010288908

Renault 50 10 316 783 / 5010316783

Renault 50 10 629 398 / 5010629398

Volvo 20757841

cabinebalg Volvo

Artikelnummer: 015579

122.50

cabineschokbreker + balg Volvo voorzijde.

afmeting: 302-430mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Sabo 895212

Volvo 1629719

Volvo 1629724

Volvo 3172984

cabinedemper Daf CF voor

Artikelnummer: 991058

57.50

cabinedemper Daf 95/CF65/CF75/CF85

DAF 0375221

DAF 1265276

DAF 1377827

DAF 1818918

DAF 375221

cabinedemper DAF XF / XF95 / XF105

Artikelnummer: 991059

49.50

DAF 1319672

DAF 1337159

DAF 1387327

DAF 1623464

cabinedemper Mercedes Actros

Artikelnummer: 991062

62.50

Mercedes-Benz 942 890 2219 / 9428902219

Mercedes-Benz 942 890 2819 / 9428902819

Diameter (mm)D44.5

Max lengte [mm]Lmax338

Min. lengte [mm]Lmin277

Naaf boring-Ø [mm]b14

cabinedemper Mercedes Actros

Artikelnummer: 991060

72.50

Sachs 313763 / 313 763

Mercedes-Benz 942 890 1819 / 9428901819

Mercedes-Benz 942 890 3119 / 9428903119

Mercedes-Benz 942 890 3619 / 9428903619

Mercedes-Benz 943 890 0919 / 9438900919

Mercedes-Benz 943 890 1119 / 9438901119

Mercedes-Benz 943 890 1419 / 9438901419

cabinedemper Mercedes Actros/Atego/Axor achter

Artikelnummer: 991066

57.50

Mercedes-Benz 375 890 0519 / 3758900519

Mercedes-Benz 940 890 3919 / 9408903919

Mercedes-Benz 940 890 4119 / 9408904119

Mercedes-Benz 958 317 2103 / 9583172103

cabinedemper Mercedes Atego/Axor achter

Artikelnummer: 991057

89.50

Mercedes-Benz 375 890 0419 / 3758900419

Mercedes-Benz 375 890 0919 / 3758900919

Mercedes-Benz 375 890 1119 / 3758901119

Mercedes-Benz 940 890 3819 / 9408903819

Mercedes-Benz 940 890 4719 / 9408904719

Mercedes-Benz 958 317 1003 / 9583171003

Mercedes-Benz 958 317 1103 / 9583171103

cabinedemper model Scania

Artikelnummer: 015581

52.50

cabineschokbreker Scania

Scania 1349843

Scania 1382826

Scania 1382829

cabinedemper Scania

Artikelnummer: 265614

95.00

cabineschokbreker, cabineschokdemper.

Sabo 895216. 

Scania 1349844.

Scania 1382827.

Scania 1424229.

Diameter 1 (mm)D144.6.

Diameter 2 (mm)D212.5.

Max lengte [mm]Lmax301 Min. lengte [mm]Lmin207.

Schroefdraadmaat 1 M12 x 1,75.

Schroefdraadmaat 2 M16 x 2.

cabinedemper Scania

Artikelnummer: 996049

69.50

cabinebalg Scania, cabineluchtbalg, diameter: Ø44mm.

Scania 1381903

Scania 1381905

Scania 1381919

Scania 1397393

Scania 1397395

Scania 1397397

Scania 1397399

Scania 1432081

Scania 1432082

Scania 1432083

Scania 1432084

Scania 1435852

Scania1435853

Scania 1476415

Scania 2086674

cabinedemper Scania 3-serie

Artikelnummer: 991065

89.50

cabinedemper Volvo FH achter

Artikelnummer: 991063

42.50

Volvo 1629721

Diameter 1 (mm)D150.8mm

Diameter 2 (mm)D241.3mm

Max lengte [mm]Lmax400mm

Min. lengte [mm]Lmin345mm

Naaf boring-Ø [mm]b14mm

cabinedemper Volvo FH voor

Artikelnummer: 991064

27.50
Volvo 1629722 Volvo 2.70012 Diameter 1 (mm)D153 Diameter 2 (mm)D243.7 Max lengte [mm]Lmax428 Min. lengte [mm]Lmin299 Naaf boring-Ø 1 [mm]b114 Naaf boring-Ø 2 [mm]b220

cabinedemper Volvo FH/FM

Artikelnummer: 991114

39.75

Volvo 1622227

Volvo 3198849

Volvo 3986315

luchtbalg 2-kamer montagegaten haaks op elkaar

Artikelnummer: 999144

75.00

SAF 4229100400

Conti FD200-19P04

Firestone 20F

Goodyear 2B9-287

Phoenix: SP2B12R-5

de montagegaten M10 op de boven en onderplaat staan haaks t.o.v. elkaar.

luchtbalg 2-kamer montagegaten loodrecht op elkaar

Artikelnummer: 998536

69.50

SAF 2B12R

Hendrickson NA 1827

ROR 2122 1395 ROR 

2122 2663

Contitech FD 200-19 ¼ M110

DT 10.26011

De montagegaten M10 staan bij de boven en onderplaat gelijk t.o.v. elkaar, zie tek.2

luchtbalg BPW

Artikelnummer: 015582

139.00

Conti 940MB

Firestone 1T17D-4.3

Phoenix 1DK21K

Dunlop D11B39

Goodyear 1R11-763

Taurus KR 732-01

BPW 05.429.40.91.0 / 0542940910

BPW 05.429.41.51.0 / 0542941510

Renault 50 21 170 398 / 21170398

luchtbalg BPW mega compleet

Artikelnummer: 015583

132.50

BPW 0542940050

Conti 942 MB

Firestone 1T66F-13.5

Goodyear 1R14-781

luchtbalg BPW met kunststof pot

Artikelnummer: 305062

129.50

luchtbalg BPW compleet met kunststof onderpot.

BPW 05.429.43.86.0

BPW 0542943860

Z300K

luchtbalg BPW type 30 compleet

Artikelnummer: 265582

99.00

Conti941MB

Firestone 1T17D 8.3

Phoenix 1DK21

Dunlop D11B38

Goodyear 1R11-762

Taurus UR730-01

BPW 05.429.40.09.1 / 0542940091

BPW 05.429.40.52.1 / 0542940521

BPW 05.429.40.59.1 / 0542940591

BPW 05.429.40.64.1 / 0542940641

BPW 05.429.41.24.1 / 0542941241

BPW 05.429.42.18.1 / 0542942181

BPW 05.429.42.24.1 / 0542942241

BPW 05.429.43.20.0 / 0542943200

DT 10.16051

luchtbalg BPW type 30 kort

Artikelnummer: 265580

95.00

Conti: 940MB

Firestone 1T17D-4.3

Phoenix 1DK21K

Dunlop D11B36

Goodyear 1R11-752

BPW 05.429.41.14.1 / 0542941141

BPW 05.429.41.23.1 / 0542941231

BPW 05.429.41.27.1 / 0542941271

BPW 05.429.41.29.0 / 0542941290

BPW 05.429.41.53.1 / 0542941531

BPW 05.429.42.19.1 / 0542942191

BPW 05.429.42.40.0 / 0542942400

BPW 05.429.42.41.1 / 0542942411

luchtbalg BPW type 30 kunststof pot

Artikelnummer: 265583

99.50

Conti 941MB

Firestone 1T17D-8.3

Phoenix 1DK21

Dunlop  D11833

Goodyear 1R11-763

Taurus  1TC30036 / 206356

BPW 05.429.40.09.1 / 0542940091

BPW 05.429.40.52.1 / 0542940521

BPW 05.429.40.59.1 / 0542940591

BPW 05.429.40.64.1 / 0542940641

BPW 05.429.41.24.1 / 0542941241

BPW 05.429.42.18.1 / 0542942181

BPW 05.429.42.24.1 / 0542942241

BPW 05.429.43.20.0 / 0542943200

luchtbalg BPW type 30 zonder onderpot

Artikelnummer: 015584

92.50

1DK21K3KP

BPW 0542941770

Conti 4960NP02

Phoenix 1DK21K-3

Dunlop D11U44

Goodyear 1R11-801

DT 10.16019

luchtaansluiting door het tapeind heen.

luchtbalg BPW type 36

Artikelnummer: 265585

89.50

luchtbalg BPW type 36 met stalen onderpot.

Conti 881MB

Firestone 1T66F-10.8

Phoenix 1DK32-1

Dunlop D14B36

Goodyear 1R14-703

Goodyear 1R14-712

BPW 05.429.04.07.1 / 0542904071

BPW 05.429.40.24.1 / 0542940241

BPW 05.429.40.39.1 / 0542940391

BPW 05.429.40.43.1 / 0542940431

BPW 05.429.40.47.1 / 0542940471

BPW 05.429.40.48.1 / 0542940481

BPW 05.429.40.50.1 / 0542940501

BPW 05.429.40.61.1 / 0542940611

BPW 05.429.41.35.1 / 0542941351

BPW 05.429.41.36.1 / 0542941361

BPW 05.429.41.42.1 / 0542941421

Renault 50 21 170 403 / 5021170403

luchtbalg BPW type 36 kort

Artikelnummer: 265600

105.00

BPW 0542941221

Conti 4881NP02

Firestone 1T66F-7.0

Phoenix 1DK32K

Dunlop D14B37

Goodyear 1R14-724

BPW 05.429.41.01.0 / 0542941010

Schmitz Cargobull 750 570

luchtbalg BPW type 36 met kunststof onderpot

Artikelnummer: 265599

97.50

luchtbalg BPW type 36 kunststof pot.

BPW 0542943510

BPW 0542943380

Conti 881MB

Firestone 1T66D-10.8

Phoenix 1DK32-1

Dunlop D14B41

Goodyear 1R14-748

luchtbalg Discos MB

Artikelnummer: 265604

132.50

luchtbalg met stalen onderpot, wordt veel gebruikt op Mercedes schijfremassen.

Discos

Samro 2500915

Firestone 1T17B-11

Dunlop D13B42

Goodyear 1R13-150

HendricksonHS251087

Mercedes-Benz 946 328 0401 / 9463280401

Mercedes-Benz 946 328 1101 / 9463281101

 

luchtbalg Floor trailer

Artikelnummer: 265584

189.00

luchtbalg t.b.v. Floor trailers

662MBKF

662MB

V1E32-5

1E32F

1F32A-3

 

luchtbalg MB/discos met stalen onderpot

Artikelnummer: 795376

149.50

luchtbalg Discos/Mercedes/Jost met stalen onderpot

Phoenix 1D28A-13 / 1D28A13

DT 4.80551

Jost JAE 20 105 019 01

Jost JAS 20 105 019 01

Mercedes-Benz 946 328 1901 / 9463281901