Hieronder vindt u een overzicht van onze Onderbouw – spatschermen. Deze Onderbouw – spatschermen kunt u online via onze webshop bestellen.

Resultaat 1–36 van de 60 resultaten wordt getoond

spatbord bovendeksel model Volvo FH2 / FH3 & Renault Premium

Artikelnummer: 015306

49.50

Spatbordbovendeksel Volvo FH2 / FH3 & Renault Premium

bovendeksel/ topscherm/ mudguard upper

Renault 7420726748

Renault 7420936768

Volvo 1079965

Volvo 20514389

Volvo 20722652

Volvo 20936759

Volvo 3171391

spanrubbers niet meegeleverd, deze zijn te bestellen met art: 265973

spatbord bovendeksel Renault/Volvo model FH4

Artikelnummer: 437860

49.75

afmeting: L x B 680 x 388mm spatscherm bovendeksel/topscherm

Volvo FH4

Renault T-serie

Renault 7421094

Renault 7422886

Volvo 21094384 

Volvo 21094388

Volvo 22886395

Volvo 22893716

DT 2.71386

spanrubbers niet meegeleverd, deze zijn te bestellen onder art: 015317

spatbord bovendeksel rubber model Scania P/G/R/T-serie

Artikelnummer: 265972

5.95

spatschermspanrubber Scania te gebruiken voor art: 437953, art: 435212, art: 265956

Scania 1383858

Scania 1358343

Scania 1377600

DT 1.22195

rubber stiek / rubber strap / mudguard strap.

spanhaak, bevestigingssteun art: 265974

 

 

 

spatbord bovendeksel rubber Volvo/Renault

Artikelnummer: 015317

6.95

spatbordrubber voor Volvo FH3 / FH4

spatbordrubber voor Renault T-serie

Renault 7421094457

Volvo 21094457

te gebruiken voor bovendeksel art: 437860

rubber stiek / rubber strap / mudguard strap

spatbord bovendeksel Scania 4 P/G/R/T-serie hoog

Artikelnummer: 437953

49.75
spatscherm deksel zonder rubbers (losse trekrubbers art: 265972) spatbordkap hoog /topscherm hoog spatbordkap hoog rear mudguard high achterspatbord boven deksel hoog Scania 1357601 DT 1.22702

spatbord bovendeksel Scania 4 P/G/R/T-serie laag

Artikelnummer: 265956

49.75

spatscherm deksel, zonder rubbers (losse rubbers zie art: 265972)

spatbordkap laag / topscherm

spatbordkap vlak

rear mudguard low /rear mudguard flat

achterspatbord bovendeksel laag

Scania 1357602

DT 1.22284

spatbord bovendeksel Scania 4 P/G/R/T-serie middelmaat

Artikelnummer: 435212

49.75

spatscherm deksel zonder rubbers (losse rubbers zie art: 265972)

Scania 1395276

Scania 1395276

DT:  1.22287

spatbordkap middelmaat /topscherm middel

spatbordkap middel

rear mudguard middle 

achterspatbord bovendeksel middel

 

spatscherm bovendeksel DAF CF/XF 105/106

Artikelnummer: 267022

69.50
spatscherm bovendeksel voor DAF CF/XF 105/106 spatbordkap  topscherm hoogspatbordkap hoog rear mudguard achterspatbord boven deksel DAF 1875551 deze wordt geleverd zonder rubbers, het nummer voor de rubbers is art:016213 xf105 / xf106 cf105 / cf106

spatscherm bovendeksel rubber DAF CF/XF 105/106

Artikelnummer: 016213

4.95
spatschermrubber DAF CF/XF 105/106 DAF 0122035 DAF 122035 DAF 1927847 DT 5.66022 deze rubbers zijn te gebruiken voor art: 267022

spatscherm bovendeksel rubber Volvo FH2 / Fh3 & Renault Premium

Artikelnummer: 265973

4.95

spatbordrubber voor Volvo FH2 / FH3 & Renault Premium

spanband/ stiek

Renault 1079981

Renault 7420498623

Volvo 20498623

DT 2.71119