Lager 6304-2RS1
Artikelnummer: 266662
Op voorraad
Kogellager SKF
6303z
binnendiameter: Ø17mm
buitendiameter: Ø47mm
breedte: 14mm
06314604302, man
220137, scania
326471, scania
181875, volvo
183486, volvo
Artikelnummer:
266662
Categorieën: Onderbouw, Stuur & asdelen
Koop nu de Lager 6304-2RS1!
Koop Lager 6304-2RS1 eenvoudig en snel bij Truckonderdelenshop.nl.
Beschrijving
1 x op voorraad jp
Gerelateerde producten
spatbord bovendeksel Volvo FH2 / FH3 & Renault Premium
Artikelnummer: 015306
Spatscherm bovenplaat achterwiel t.b.v. Volvo l + r
Spatbordbovendeksel Volvo FH2 / FH3 & Renault Premium bovendeksel/ topscherm/ mudguard upper Volvo FH (2002-2008) Volvo FH (1993-2002) Volvo FM (2008-2013) Volvo FM (2002-2008) 7420726748 7420936768 1079965 20514389 Volvo 20722652 Volvo 20936759 Volvo 3171391 spanrubbers niet meegeleverd, deze zijn te bestellen met art: 265973spatscherm kunststof Parlok Whiteline B:630mm S:1160mm L:1850mm H:595mm R:580mm
spatscherm kunststof Parlok Whiteline B:680mm S:1150mm L:1650mm H:495mm R:580mm
Spatscherm MB Actros Euro 6 achter links/rechts
spatschermpijp+flens Ø 48-50mm
spatschild kunststof Parlok 455x700mm