Hieronder vindt u een overzicht van onze Luchtvering en vering – cabinebalgen. Deze Luchtvering en vering – cabinebalgen kunt u online via onze webshop bestellen.

Toont alle 21 resultaten

cabinebalg MAN F2000/TGA

Artikelnummer: 991061

69.50

Max. Lengte: 288| Min. Lengte: 252. Bevestiging Boven: 14 x 40| Bevestiging Onder:14 x 40mm

Deutz 0442 8784

MAN 81.41722.6028 / 81417226028

MAN 81.41722.6049 / 81417226049

MAN 81.41722.6052 / 81417226052

Steyr 814.17.22.6049

Steyr 814.17.22.6052

cabinebalg Mercedes Actros

Artikelnummer: 015577

110.00

cabinebalg+schokbreker voor Mercedes Actros voorzijde.

Sabo 895206

afmeting: 280-345mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Mercedes-Benz 942 890 0119 / 9428900119

Mercedes-Benz 942 890 2919 / 9428902919

Mercedes-Benz 942 890 6919 / 9428906919

cabinebalg Mercedes-Benz

Artikelnummer: 015575

149.50

cabineschokbreker met luchtbalg MB Actros

afmeting: 280-315mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Sabo 895205

Mercedes-Benz 942 890 0219 / 9428900219

Mercedes-Benz 942 890 6019 / 9428906019

Mercedes-Benz 943 890 3919 / 9438903919

cabinebalg Mercedes-Benz

Artikelnummer: 015576

89.50

cabinebalg + schokbreker MB Actros voorzijde.

afmeting: 300-353mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Sabo 895207

Mercedes Benz 942 890 5219 / 9428905219

cabinebalg model Scania

Artikelnummer: 015574

67.50
cabineschokbreker Scania Scania 1381903 Scania 1381905 Scania 1381919 Scania 1397393 Scania 1397395 Scania 1397397 Scania 1397399 Scania 1432081 Scania 1432082 Scania 1432083 Scania 1432084 Scania 1435852 Scania 1435853 Scania 1476415 Scania 2086674

cabinebalg model Scania

Artikelnummer: 015580

59.50

cabineschokbreker Scania

Scania 1349840

cabinebalg Renault

Artikelnummer: 015578

139.50

cabineschokbreker + balg Renault

SABO 895269

Renault 50 10 228 908 / 5010228908

Renault 50 10 269 674 / 5010269674

Renault 50 10 288 908 / 5010288908

Renault 50 10 316 783 / 5010316783

Renault 50 10 629 398 / 5010629398

Volvo 20757841

cabinebalg Volvo

Artikelnummer: 015579

122.50

cabineschokbreker + balg Volvo voorzijde.

afmeting: 302-430mm bovenbus: balg onderbus: 46mm.

Sabo 895212

Volvo 1629719

Volvo 1629724

Volvo 3172984

cabinedemper Daf CF voor

Artikelnummer: 991058

57.50

cabinedemper Daf 95/CF65/CF75/CF85

DAF 0375221

DAF 1265276

DAF 1377827

DAF 1818918

DAF 375221

cabinedemper DAF XF / XF95 / XF105

Artikelnummer: 991059

49.50

DAF 1319672

DAF 1337159

DAF 1387327

DAF 1623464

cabinedemper Mercedes Actros

Artikelnummer: 991062

62.50

Mercedes-Benz 942 890 2219 / 9428902219

Mercedes-Benz 942 890 2819 / 9428902819

Diameter (mm)D44.5

Max lengte [mm]Lmax338

Min. lengte [mm]Lmin277

Naaf boring-Ø [mm]b14

cabinedemper Mercedes Actros

Artikelnummer: 991060

72.50

Sachs 313763 / 313 763

Mercedes-Benz 942 890 1819 / 9428901819

Mercedes-Benz 942 890 3119 / 9428903119

Mercedes-Benz 942 890 3619 / 9428903619

Mercedes-Benz 943 890 0919 / 9438900919

Mercedes-Benz 943 890 1119 / 9438901119

Mercedes-Benz 943 890 1419 / 9438901419

cabinedemper Mercedes Actros/Atego/Axor achter

Artikelnummer: 991066

57.50

Mercedes-Benz 375 890 0519 / 3758900519

Mercedes-Benz 940 890 3919 / 9408903919

Mercedes-Benz 940 890 4119 / 9408904119

Mercedes-Benz 958 317 2103 / 9583172103

cabinedemper Mercedes Atego/Axor achter

Artikelnummer: 991057

89.50

Mercedes-Benz 375 890 0419 / 3758900419

Mercedes-Benz 375 890 0919 / 3758900919

Mercedes-Benz 375 890 1119 / 3758901119

Mercedes-Benz 940 890 3819 / 9408903819

Mercedes-Benz 940 890 4719 / 9408904719

Mercedes-Benz 958 317 1003 / 9583171003

Mercedes-Benz 958 317 1103 / 9583171103

cabinedemper model Scania

Artikelnummer: 015581

52.50

cabineschokbreker Scania

Scania 1349843

Scania 1382826

Scania 1382829

cabinedemper Scania

Artikelnummer: 265614

95.00

cabineschokbreker, cabineschokdemper.

Sabo 895216. 

Scania 1349844.

Scania 1382827.

Scania 1424229.

Diameter 1 (mm)D144.6.

Diameter 2 (mm)D212.5.

Max lengte [mm]Lmax301 Min. lengte [mm]Lmin207.

Schroefdraadmaat 1 M12 x 1,75.

Schroefdraadmaat 2 M16 x 2.

cabinedemper Scania

Artikelnummer: 996049

69.50

cabinebalg Scania, cabineluchtbalg, diameter: Ø44mm.

Scania 1381903

Scania 1381905

Scania 1381919

Scania 1397393

Scania 1397395

Scania 1397397

Scania 1397399

Scania 1432081

Scania 1432082

Scania 1432083

Scania 1432084

Scania 1435852

Scania1435853

Scania 1476415

Scania 2086674

cabinedemper Volvo FH achter

Artikelnummer: 991063

42.50

Volvo 1629721

Diameter 1 (mm)D150.8mm

Diameter 2 (mm)D241.3mm

Max lengte [mm]Lmax400mm

Min. lengte [mm]Lmin345mm

Naaf boring-Ø [mm]b14mm

cabinedemper Volvo FH voor

Artikelnummer: 991064

27.50
Volvo 1629722 Volvo 2.70012 Diameter 1 (mm)D153 Diameter 2 (mm)D243.7 Max lengte [mm]Lmax428 Min. lengte [mm]Lmin299 Naaf boring-Ø 1 [mm]b114 Naaf boring-Ø 2 [mm]b220

cabinedemper Volvo FH/FM

Artikelnummer: 991114

39.75

Volvo 1622227

Volvo 3198849

Volvo 3986315